TITLE

DESCRIPTION

Opinie o przedszkolu

W naszym przedszkolu ogromną wagę przywiązujemy do jakości. Znajduje to swoje odbicie w opiniach, jakie dostajemy od Rodziców „CHATKI PUCHATKA”. Zachęcamy więc do zapoznania się z obrazem przedszkola widzianego oczami Rodzica.

„Jako tata Leonarda, który spędził cudowne trzy lata w przedszkolu "Chatka Puchatka", chciałem podzielić się swoimi wrażeniami na temat przedszkola oraz opisać, co Leonard opowiadał o swoich przeżyciach. Przede wszystkim Leoś zawsze bardzo chętnie chodził do przedszkola. Czuł się tam swobodnie, komfortowo i wracał zadowolony. Jako typ "przytulaka" mógł zawsze liczyć w tym zakresie na swoje Panie Wychowawczynie, które - oprócz fantastycznego przygotowania pedagogicznego - są także osobami niesłychanie ciepłymi, do których dzieci bardzo się garnęły.

Ogromna ilość różnorodnych zajęć, zabaw, wycieczek i aktywności sprawiała, że Leoś przychodził do domu zawsze z bagażem opowieści i nigdy nie powiedział, że "było nudno" (co w domu czasem mu się zdarzało;)) (…)

Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że pobyt Leonarda w przedszkolu był czasem wspaniałym, dał mu dużo w sferze emocjonalnej, socjalnej i przygotował go całkowicie i komplementarnie do edukacji szkolnej. Leoś zaczął w tym roku szkołę, szedł do niej z chęcią, przygotowany, świadomy swojej dalszej edukacji i pewny siebie. To wszytko dało mu przedszkole i wychowawczynie w przedszkolu. Z tego powodu składam serdeczne podziękowania w imieniu rodziców i Leonarda.

Powodzenia i trzymajcie ten poziom!"

Tomasz Wiercioch, tata Leonarda

„Jest takie miejsce w Legionowie, gdzie dzieci chodzą z przyjemnością bo wiedzą, że czeka je wspaniała zabawa połączona z bogatą ofertą edukacyjną przygotowaną specjalnie dla najmłodszych, tych trochę starszych i starszaków. Jest takie miejsce gdzie rodzice odprowadzając swoje dzieci wiedzą, że mogą je powierzyć profesjonalnej opiece bardzo miłych pań o wielkim sercu, które pomogą rozwiązać każdy wielki problem malutkiego człowieczka. Tym miejscem jest przedszkole „Chatka Puchatka”.

W tym roku moja córcia zakończyła swój szczęśliwy okres życia związany z tym przedszkolem. Przeszła w nim przez wszystkie oddziały i uważam, że decyzja o wyborze właśnie tego przedszkola była jak dotąd jedną z najważniejszych, zarówno dla Niej jak i dla nas –troskliwych rodziców. Wyrażając swoją opinię o przedszkolu „Chatka Puchatka” mogę wypowiadać się wyłącznie w samych superlatywach. Przede wszystkim personel – są to profesjonalnie przygotowane panie, które wychowały niejeden rocznik dzieci. Jednocześnie nie podchodzą rutynowo do problemów dzieci, o każdym dziecku potrafią powiedzieć co zjadło, czy spało, czy się bawiło i z kim, czy marudziło, czy miało lepszy czy gorszy dzień. Dzięki doskonałej znajomości psychiki małych ludzi panie potrafią zaobserwować różne rzeczy, które są dla rodziców niewidoczne. Dzięki wczesnemu sygnalizowaniu pewnych spraw związanych z rozwojem dziecka możliwa jest szybka interwencja i skorygowanie niepożądanych postaw. Być może przesadzam, ale personel „Chatki Puchatka” składa się z aniołów, a raczej anielic o wielkim sercu do dzieci. Nie ma tam miejsca na jakiekolwiek kary cielesne, co niestety zdarza się w różnych dziwnych placówkach powstałych z przypadku „bo nie było pracy”, „bo było dofinansowanie”. W przypadku jeżeli zdarzy się dziecku troszkę zanadto rozbrykać, to panie tłumaczą mu cierpliwie, co w jego zachowaniu było nie tak. Co ważne placówka znajduje się pod stałym nadzorem psychologa specjalizującego się w problemach małych dzieci.

Również Dyrekcja przedszkola pomaga we wszystkich zgłoszonych problemach. Pani Dyrektor Paulina zawsze bardzo chętnie znajduje czas w swoim zatłoczonym grafiku, aby spotkać się z rodzicami i porozmawiać.

Sam lokal jest również przytulny i przyjemny. Dysponuje własnym placykiem zabaw, bardzo bogato wyposażonym i wyłożonym sztuczną trawą. Dzięki temu kiedy nawet nasza pociecha zaszaleje, to ewentualny upadek nie skutkuje jakimiś nadzwyczajnymi otarciami czy siniakami.

Przedszkole „Chatka Puchatka” zapewnia szeroki zakres zajęć dodatkowych, dostosowanych do potrzeb dzieci. Jest naprawdę z czego wybierać. Co ważne są to zajęcia ciekawe i naprawdę warto z nich korzystać. Nie jest to jak często słyszałem z opowiadań rodziców mających dzieci w innych tego rodzaju placówkach, tylko „odfajkowanie” tematu. Dzieci z przejęciem później tłumaczą rodzicom jak np. grać w szachy lub jak nazywają się zwierzątka po angielsku.

Przedszkolaki poznają również swoją Ojczyznę dzięki wielu wycieczkom organizowanym w przedszkolu – warszawskie zoo, podlaski skansen czy ogród botaniczny – to wszystko zwiedzają dzieci z przedszkolem. Trzeba tylko być przygotowanym na wysłuchanie wykładu od własnego dziecka na przykład na temat uprawiania kwiatów czy rodzajów magnolii. W przedszkolu dzieci uczą się samodzielności i dyscypliny. Rodzice natomiast są wysłuchiwani i traktowani po partnersku. Co więcej przedszkole stara się integrować całe rodziny przedszkolaków urządzając „Dni Rodziny” – co jest wspaniałym sposobem na poznanie się rodziców i ewentualną wymianę doświadczeń związanych z wychowywaniem dzieci. Równie ciekawym pomysłem jest możliwość zaprezentowania przez rodziców swoich wykonywanych zawodów. Dzieci mają mnóstwo frajdy, a rodzice mogą się przekonać jak wymagające jest przygotowanie wystąpienia dla małych dzieci. Naprawdę trzeba się cieszyć, że w Legionowie jest placówka której można w pełni zaufać i która zapewnia profesjonalną opiekę naszym skarbeńkom.

Z podziękowaniem za te wszystkie wspólnie spędzone lata"

Mama i Tata Karolinki Pietrzak

Chciałabym bardzo podziękować za wspaniała opiekę nad moim synkiem Pani Dorotce, Pani Kasi i Pani Monice. Wiktor uczęszczał na zajęcia z wielką chęcią, codziennie dzielił się swoimi nowymi osiągnięciami, tym co działo się w ciągu dnia. Tym jak bardzo uwielbia wszystkie Panie, byłam naprawdę zaskoczona. Naprawdę nie było dnia podczas weekendu, kiedy by nie wspominał o przedszkolu, czy o koleżankach i kolegach oraz Paniach wymieniając wszystkie trzy: Dorotkę, Kasię i Monikę. To świadczy o tym, że każda Pani była w oczach mojego synka spostrzegana, jako bardzo sympatyczna i opiekuńcza osoba, przeważnie jest tak ze dziecko ma swoja ulubiona „Panią” jednak Wiktor naprawdę opowiadając o przedszkolu i o tym, kogo lubi najbardziej wymieniał wszystkie trzy Panie-to mile dla rodzica, bo dzięki temu mogliśmy czuć, że w przedszkolu u Państwa jest bezpiecznie i spokojnie. Każdy dba o dziecko jak najlepiej i sprawuje nad nim świetna, opiekę.

Zajęcia z Panem Marcinem, którego Wiktor uwielbia i zajęcia z Chemii uczą wiele dziecka. Podczas kąpieli mówił, że robi doświadczenie, ze jest to chemia przelewając w kubkach wodę z płynem :). Fajna sprawa, gdy już taki maluszek wie, co to jest: chemia.

Wielkie podziękowania dla Pani Dorotki, Moniki i Kasi, dzięki którym Wiktor podczas tego roku bardzo rozwinął swoje umiejętności, samodzielność i zabawę w grupie, potrafi słuchać i skupić się na danej zabawie, dzięki ciężkiej pracy Waszej Drogie Panie, jestem pełna podziwu i pełna szacunku dla Was - dziękuje. Wiktor Was uwielbia - zdjęcie które posiada „grupowe” często ogłada podczas dni w które nie uczęszcza do przedszkola i czasami nawet daje Wam „buziaka” 😉 Wiktor również wspominał o Panu Irku, który wierci dziurki w ścianie, dla niego również podziękowania za dbałość o cześć techniczna, zawsze Wiktor milo o nim opowiada, i dla Pani Henryki, która przygotowuje jedzonko-zawsze smaczne i zdrowe 🙂 - bardzo dziękujemy. Państwa Przedszkole jest godne polecenia, naprawdę będę każdemu milo o nim opowiadać i nigdy nic nie wiadomo może jeszcze kiedyś się spotkamy. Pozdrawiamy serdecznie

Rodzice Wiktorka


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress