Wyprawa do lasu

Piękna polska złota jesień raczej nas nie rozpieszcza w tym roku, ale pomimo tego nasze czterolatki z niezwykłą ciekawością wybrały się do lasu w poszukiwaniu jesieni. Zaskoczyła nas gęsta mgła, przez co las wydawał się jeszcze bardziej tajemniczy. Mieliśmy nadzieję, że spotkamy jakąś wiewiórkę, bądź sarenkę, ale baliśmy się spotkania z... dzikiem. Okazało się, że przywitała nas w leśnych progach jedynie sójka z niebieskim piórkiem, która kolejny raz wybierała się za morze. Misie zaś zafascynowane były mnóstwem gałęzi, którymi mogły się pobawić, a nawet na nich wygrywać różne rytmy. Dzieci odkrywały w sobie detektywów i odszukiwały drzewa, które wcześniej poznały. Znaleźliśmy także ciekawe grzyby, szkoda tylko, że nie były jadalne. No cóż... następnym razem wybierzemy się na grzybobranie :).

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress