W Teatrze Małego Widza

Listopadowe dni wcale nie muszą być nudne i szare, wystarczy uruchomić odrobinę kreatywności i wykrzesać z siebie chęci do odkrywania nieznanych horyzontów. Nasze 3-latki odkrywały nowe horyzonty w Teatrze Małego Widza w Warszawie na przedstawieniu pt. "Cztery pory roku". Spektakl wzbudził w dzieciach wiele pozytywnych emocji, uwrażliwiał na piękno muzyki wydobywanej z przedmiotów codziennego użytku. Po przedstawieniu aktorzy zaprosili dzieci na scenę i wspólnie z nimi bawili się kolorowymi instrumentami. To połączenie muzyki właśnie i tańca pozostawiło na twarzach dzieciaków uśmiechy, które zabrały ze sobą do domu. Spektakl polecamy gorąco, szczególnie małym odbiorcom. To nasza pierwsza, ale z pewnością nie ostatnia, wyprawa do teatru.    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress